Z dniem 20 maja 2019 r. Eltron Jan Klewinowski Sp. z. o. o. została oficjalnie przekształcona w Grupę Eltron Sp. z o.o. Zmiana nazwy firmy wynika z jej dynamicznego rozwoju oraz skupieniu się na rozwijaniu czterech marek, stanowiących fundament działalności spółki:

  • Eltron handel – opierający się na działaniu 5 centrów elektrycznych oraz 3 biur handlowych;
  • Eltron budownictwo – obejmujący obsługę projektów budowlanych w zakresie elektrycznym, teletechnicznym, elektroenergetycznym oraz automatyki, w tym projektowanie i dokonywanie zmian projektowych, realizację inwestycji oraz usługi posprzedażowe.
  • Eltron projekt – skupiający się na projektowaniu instalacji w zakresie elektrycznym, teletechnicznym, elektroenergetycznym oraz automatyki i świadczeniu kompleksowych usług  począwszy od koncepcji, poprzez optymalizację rozwiązań, stworzenie projektu i jego wdrożenie, aż po profesjonalną obsługę serwisową.;
  • Eltron serwis – opierający się na usługach serwisowych, świadczonych na najwyższym poziomie, z pełnym poczuciem odpowiedzialności za wykonane działania.

Grupa Eltron to coś więcej niż biznes, dlatego wraz ze startem nowej struktury rusza projekt społecznej odpowiedzialności biznesu pod nazwą Akademia Eltron.

„Jesteśmy bardzo dumni z rozwoju naszej firmy i dziękujemy naszym klientom za zaufanie i współpracę od ponad 30 lat” – podkreśla Jan Klewinowski, prezes spółki.