Informacje o Grupie Eltron

Grupa Eltron to innowacyjna, dynamicznie rozwijającą się spółka, działająca w sektorze elektrycznym, teletechnicznym, elektroenergetycznym oraz automatyki. Naszą misją jest dystrybucja wiedzy z branży elektrycznej w oparciu o cel, jakim jest budowa stabilnej przyszłości na drodze postępu oraz zadowolenia ludzi. 

Powstałe w 1986 r. przedsiębiorstwo zatrudnia obecnie sprzedawców, wyspecjalizowanych doradców handlowych, serwisantów, projektantów, inżynierów i elektromonterów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zadań inwestycyjnych oraz obsłudze klienta.

Świadczymy kompleksowe usługi, począwszy od sprzedaży produktów i urządzeń elektrycznych, po projektowanie, doradztwo i wykonawstwo elektryczne. Wszystkim działaniom spółki przyświeca jeden jasny cel – potrzeba zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Dzięki komplementarności świadczonych usług oraz etycznemu podejściu do biznesu, z sukcesem realizujemy projekty nie tylko w kraju, ale też za granicą, zwłaszcza w Norwegii i na Białorusi.

Kim jesteśmy? Co jest dla nas ważne?

Dzięki rodzinnym korzeniom spółka wypracowała unikalną kulturę organizacyjną, opartą na wzajemnym szacunku, ciągłym doskonaleniu oraz wytrwałości.

Wyślij zapytanie

Grupa Eltron – czynniki sukcesu

O sukcesie Grupy Eltron decydują ludzie – to nasi współpracownicy stanowią największą wartość i to dzięki nim spółka stale się rozwija. Aspekt ten podkreślany jest w katalogu naszych wartości:

Akademia Eltron

Od początku swojej działalności przedsiębiorstwo angażuje się w społeczną odpowiedzialność biznesu. Podejmowane działania pozwoliły uruchomić największą w branży akcję edukacyjną pod nazwą „Akademia Eltron”. To w ramach tego projektu odbywają się cykliczne konferencje branżowe, szkoleni są profesjonalni elektrycy, organizowane są staże studenckie i praktyki zawodowe w technikach oraz szkołach zawodowych. Działanie Akademii Eltron ma ogromne przełożenie na kształtowanie profesjonalnych kadr w branży elektrycznej, teletechnicznej, elektroenergetycznej oraz automatyki. Daje też niezwykłą satysfakcję z dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

Więcej o Akademii Eltron