Gala Podlaskiej Złotej Setki Przedsiębiorstw to coroczne wydarzenie podczas którego doceniane są największe i najbardziej dynamicznie rozwijające się firmy z województwa podlaskiego, a także wyróżniający się na rynku menadżerowie.

Już sama nominacja jest wspaniałym wyrazem docenienia działań. Tym bardziej, z dumą informujemy, że Wiceprezes Zarządu Grupy Eltron Mariusz Klewinowski , nie tylko znalazł się w zaszczytnym gronie nominowanych w kategorii „Menadżer roku 2018”, ale również uzyskał wyróżnienie.

Sukces jest tym większy, iż wyróżnienie to jest jednym z najbardziej prestiżowych w naszym regionie. Tym bardziej, iż jak co roku – niezwykłe jest również grono nominowanych.

„W kontekście organizacji wypracowaliśmy prostą zasadę, aby podchodzić do klienta tak, jak byśmy sami chcieli być traktowani” – zdaniem Mariusza Klewinowskiego, to właśnie podstawa jego sukcesów. Pomimo, iż jednocześnie podkreśla prostotę tego przekazu i jednoczesną trudność jego realizacji – jak dowodzi zdobyte wyróżnienie, można z pewnością wnioskować, że realizuje je z wielkim sukcesem. Tym samym, życzymy powodzenia w dalszych działaniach i kolejnych wspaniałych realizacji.

O tym jakim jest menadżerem, jakie wartości wyznaje, z czym jeszcze wiąże się jego sukces oraz jakie ma plany związane z rozwojem firmy – mówi szerzej w wywiadzie w miesięczniku „Podlaski Manager”. Zachęcamy, do zapoznania się z wywiadem, a tym samym bliższego poznania jego osoby: https://iph.bialystok.pl/wp-content/uploads/2019/11/www_pm_195_grudzien_2019.pdf

Jednocześnie składamy również życzenia dalszych sukcesów i ogromne gratulacje wszystkim, którzy znaleźli się w „Złotej setce”.

Autor zdjęcia: Wojciech Wojtkielewicz, Kurier Poranny