Weź udział w konkursie i wygraj roczny zapas żarówek do Twojego domu! Zrób zakupy i odbierz kawę i ciastko. Skorzystaj z rabatów i promocji. To wszystko z okazji otwarcia nowego Centrum Elektrycznego w Sokółce.

Przez ponad tydzień od 24 do 31 maja 2021 r. mieszkańcy Sokółki i okolic mogą świętować wielkie otwarcie nowego punktu elektrycznego. Centra Elektryczne otwierają swój kolejny sklep – tym razem w Sokółce przy ul. Jana Pawła II 1 (centrum handlowe Sokół Park). Z tej okazji przygotowane zostały liczne atrakcje.

Konkurs „Rozświetlimy Twój dom”
Każda osoba, która odwiedzi nowy sklep w terminie 24-31 maja może wziąć udział w konkursie. Zadanie konkursowe polega na opisaniu w kilku zdaniach swoich wrażeń z wizyty w Centrum. Autorzy 3 najciekawszych komentarzy wygrają roczny zapas energooszczędnych żarówek do swojego domu! Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.centraleketryczne.pl. Formularze zgłoszenia konkursowego można pobrać od pracowników Centrum.

Kawa i ciasto za każde zakupy!
Wystarczy zrobić zakupy za 20 zł, by otrzymać aromatyczną kawę i pyszne ciastko, które doda energii nas na cały dzień! Nie ma limitów, nie ma ograniczeń!

Promocje i rabaty
Tydzień otwarcia to czas wielu promocji i rabatów. Warto odwiedzić Centra Elektryczne by skorzystać ze wszystkich propozycji!

Pobierz regulamin konkursu