Grupa Eltron znalazła się w gronie najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw z sektora MŚP  w XXI edycji rankingu  „Gazele Biznesu 2020”! Zajęliśmy 8 miejsce na Podlasiu i 288 w całej Polsce (na 1000 firm).
Warto podkreślić, że Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w naszym  kraju. Prowadzony jest przez Puls Biznesu nieprzerwanie od 2000 roku, a bazuje na niepodważalnych kryteriach  wyników finansowanych przedsiębiorstw. W gronie 1000 firm wykazanych w rankingu znalazły się wyłącznie przedsiębiorstwa, które rozwijają się dynamicznie oraz prowadzą transparentną politykę.

Kim jest Gazela Biznesu?

Jak czytamy na portalu ww.pb.pl/gazele – „To firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski”. Cieszymy się, że znaleźliśmy się w tym doborowym gronie.

Z całościowym rankingiem można się zapoznać na stronie: https://www.pb.pl/gazele/